Preparaty na odchudzanie – który wybrać?

Do pierwszych dni lata pozostały zaledwie cztery miesiące. To najwyższy czas, by odświeżyć swoją kondycję i zadbać o zgrabną sylwetkę. W przeciwnym wypadku, kompleksy nie pozwolą nam pokazać się w bikini na plaży.

Jednym ze sposobów na redukcję zbędnych kilogramów jest stosowanie suplementów diety. To doskonałe uzupełniacze, które pozwalają zwiększyć efektywność diety, przyśpieszyć metabolizm i doprowadzać do skuteczniejszego spalania tkanki tłuszczowej.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo preparatów tego typu. Niestety, nie każdy jest skuteczny. Z tego też względu, wybierając konkretny preparat na odchudzanie, jesteśmy zmuszeni do głębszej analizy. Tak naprawdę, wystarczy ją poprzeć wnikliwym researchem komentarzy, opinii i recenzji – zarówno pacjentów, jak i lekarzy oraz dietetyków.

Który środek na odchudzanie jest najlepszy?
Nasza redakcja postanowiła stworzyć własny ranking, który w głównej mierze oparty jest na analizie składu produktu (obecność aktywnych składników) oraz opiniach i recenzjach.

Miejsce numer 1: Acai Berry Extreme
Bezsprzecznym numerem jeden w tym mini-rankingu jest Acai Berry Extreme. Te tabletki zawierają tylko i wyłącznie wyciąg z owoców Acai. Działają niezwykle efektywnie – zarówno przy zastosowaniu diety, jak i bez dniej.

Jedna tabletka to aż 500,00 mg wyciągu z owoców Acai. Żaden inny preparat nie oferuje tak wysokiej dawki w jednej kapsułce.

Miejsce numer 2: Green Barley Plus
Green Barley Plus to nic innego jak kompozycja popularnego ostatnimi czasy zielonego jęczmienia i wyciągu z garcynii cambogia. A zatem, pacjent jednocześnie wykorzystuje właściwości błonnika (zielony jęczmień), jak i kwasu hydrokscytrynowego.

Miejsce numer 3: Fibre Select
Choć Fibre Select nie jest przedstawiany jako produkt na odchudzanie, a oczyszczanie – to i tak znalazło się miejsce dla niego w tym zestawieniu. Błonnik ten doskonale sprawdza się w roli regulatora pracy układu trawiennego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*