W jaki sposób mogę powiększyć biust?

Czy wiesz, że prawie 40% deklaruje chęć powiększenia biustu? Większość Pań chciałoby móc kupować biustonosze z miseczką „C” lub „D”.

Co zrobić, aby powiększyć biust?
Metod powiększania biustu jest wiele. Dzisiaj medycyna oferuje wiele rozwiązań, które różnią się ceną, skuteczności i inwazyjnością. Poniżej przedstawiamy pięć, najczęściej wybieranych metod powiększania kobiecego biustu.

  • Implanty piersiowe – zdecydowanie najbardziej inwazyjne rozwiązanie. Pozwala ono jednak na całkowitą dowolność jeśli chodzi o kształt, wielkość oraz finalny wygląd piersi. Ponadto, metoda ta gwarantuje dosłownie dożywotnią trwałość. Koszt zabiegu wszczepienia implantów piersiowych oscyluje w granicach 15.000 złotych.
  • Lipomodeling – zabieg powiększania piersi własną tkanką tłuszczową, którą uzyskuje się podczas zabiegu liposukcji. Dzięki temu, nie dość, że powiększamy biust to dodatkowo eliminujemy defekt w postaci odłożonej tkanki tłuszczowej. Największą zaletą tego rozwiązania są naturalne rezultaty. Po okresie rekonwalescencji, ingerencja jest praktycznie niemożliwa do dostrzeżenia.
  • Kwas hialuronowy – małoinwazyjny zabieg, który polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu bazującego na kwasie hialuronowym. Wykorzystuje się w tym celu cienka igłę, która w praktyce nie pozostawia żadnych śladów. Metoda ta jest niezwykle efektywna, a przy tym w pełni bezpieczna. Niestety, jej trwałość to zaledwie 2-3 lata.
  • Tabletki na biust – preparaty w formie tabletek to rozwiązanie nieinwazyjne i w pełni bezpieczne. Bazuje bowiem na fitoestrogenach – naturalnych hormonach pozyskiwanych z roślin. Nie ingeruje w gospodarkę hormonalną. Ma wpływ na wielkość oraz jędrność biustu. Pozytywnie wpływa również na kobiece libido.
  • Żele i maści na większy biust – interesującym rozwiązaniem są również różnego rodzaju żele i maści. To metoda, która nie daje co prawda gwarancji powiększenia biustu, ale z całą pewnością poprawia wygląd piersi (modeluje, podnosi i ujędrnia). Środki tego typu bazują na kwasie hialuronowym, kolagenie i innych substancjach odżywczych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*